Dokumentu sagatavošana

Mēs labi zinām, ka pareizo dokumentu piemeklēšana un sastādīšana var būt ļoti laikietilpīga. Tādēļ aicinām šo jautājumu uzticēt mums – profesionāļiem, nelauzīt par to galvu un koncentrēties uz būtiskākām lietām – piemēram, sava uzņēmuma attīstību!

sia dibināšanas pamatdokumenti

SIA Dibināšanai

Sastādīsim kvalitatīvus un 100% pareizus SIA dibināšanas dokumentus, pie tam, paveiksim to zibens ātrumā! Savā e-pastā Jūs saņemsiet pilnu dibināšanas komplektu, kas būs pilnībā pielāgots Jūsu situācijai un gatavs iesniegšanai Uzņēmumu reģistrā.

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU
uzņēmuma likvidēšana, slēgšana

SIA Likvidēšanai

Ja esat nolēmuši pārtraukt nodarboties ar uzņēmējdarbību un slēgt savu uzņēmumu, tad būs nepieciešams uzsākt SIA likvidācijas procesu. Tas lielā mērā ir saistīts ar dažādu dokumentu sagatavošanu un iesniegšanu – mēs ar to visu Jums palīdzēsim!

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU
dalībnieku, valdes maiņas dokumenti

Dalībnieku maiņai

Mēdz būt situācijas, kad mainās uzņēmuma dalībnieku sastāvs – piemēram, uzņēmums tiek pārdots citiem īpašniekiem, nāk klāt kāds līdzīpašnieks, kāda dalībnieka daļas tiek izpirktas u.tml. Tādos gadījumos ir jāveic izmaiņas dalībnieku reģistra nodalījumā.

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU
juridiskās adreses maiņas dokumenti

Adreses maiņai

Ja vēlaties savu uzņēmumu reģistrēt jaunā adresē, tad būs nepieciešams sastādīt un iesniegt Uzņēmumu reģistram (UR) dažus dokumentus. Mēs palīdzēsim Jums gan ar dokumentu sagatavošanu, gan pareizu to iesniegšanu.

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU
sia nosaukuma maiņa

Nosaukuma maiņai

Ja vēlaties mainīt uzņēmuma (sia) nosaukumu (firmu), būs jāsagatavo četrus dokumentus un jāveic valsts nodevas apmaksu. Lai taupītu Jūsu laiku, piedāvājam gan dokumentu paraugus, gan individuālu šo dokumentu sagatavošanu.

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU
dalībnieku, valdes maiņas dokumenti

Valdes maiņai

Ja vēlaties izmainīt valdes sastāvu, piemēram, par valdes locekli ieceļot kādu līdz šim valdē nestrādājošu cilvēku vai kādu citu – atceļot no amata, būs nepieciešami dažādi dokumenti, ko mēs ar prieku palīdzēsim Jums sagatavot.

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMU