Skip to main content

Pakalpojumu cenas

Grāmatvedības pakalpojumu cenas primāri izriet no Jūsu uzņēmuma darbinieku un darījumu (attaisnojuma dokumentu) skaita. Izmaksas var ietekmēt arī Jūsu apgrozījums un izvelētā pakalpojuma sniedzēja filiāle (pilsēta).

Cenas kalkulators

Biežākie jautājumi

Kam pienākas bezmaksas konsultācija?

Mēs saviem topošajiem klientiem piedāvājam bezmaksas iepazīšanās konsultāciju. Tās laikā palīdzam ar uzņēmējdarbības formas izvēli, sniedzam ieteikumus uzņēmuma reģistrācijas procesam, kā arī sīki izskaidrojam mūsu potenciālās sadarbības nianses un ieguvumus.

Esošajiem klientiem jebkurā brīdi ir iespēja pieteikties uz bezmaksas konsultācijām, kas saistītas ar likumdošanas izmaiņām, nodokļu un juridiskajiem aspektiem, grāmatvedības jautājumiem u.c.

Cik maksā gada pārskata sagatavošana?

Gada pārskata sastādīšanas cena visbiežāk ir tikpat liela, cik aizvadītā gada vidējā mēneša maksa par ārpakalpojumu grāmatvedību.

Piemēram, ja gada laikā, ik mēnesi, par pakalpojumiem maksājat 40 eiro, tad 40 eiro izmaksās arī pārskata sastādīšana un iesniegšana VID no grāmatveža puses. Pie mums pārskata sagatavošanas un iesniegšanas izmaksas ir sākot no 30 eiro.

Kāda ir viena grāmatojuma cena?

Mūsu piedāvātā viena grāmatojuma cena svārstās no 1.37 – 4.67 eiro.

Taču to piemērojam tikai pie noteikta darījumu skaita mēnesī, ja tas sasniedz vairākus simtus vai pat tūkstošus. Līdz tam mēneša maksa ir atkarīga tieši no darījumu skaita intervāla, piemēram, 30-50 darījumi mēnesī.